>

Skocz do zawartości

Osoby które posiadają tuning do pojazdów proszeni są o wypisanie na pw Ctronic: Nick IC, UID pojazdu, Nazwa i UID części - Czas do 28.01 pozdrawiam!

Branża polityczna wystartowała! Wykreuj wirtualne miasto razem z nami. Zostań politykiem, zmieniaj miasto. Więcej informacji tutaj.

Proszę o potwierdzenie swojej aktywności na statusie freelancera do mnie na PW z nazwą tematu [FREELANCER AKTYWNOSC]. Macie czas do wtorku. W przeciwnym razie będę zmuszony wyrzucić nieaktywnych ze statusu.

~dzony

West Broadway

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheLordZibi

• Support

Napisano Tydzień temu

b825824ec76ff.png

Odpuszczam sobie jakąkolwiek notkę IC w tym temacie. Przejdźmy już do konkretów. West Broadway to housing project organizacji przestępczej Scyllas; Florida Gang. Prawda jest taka, że by rozpocząc z nami interakcję i zostać pretendentem nie trzeba być mieszkańcem West Broadway jednak jest to chyba najbardziej przyjemna droga do organizacji, bo z doświadczenia wiem, że gracze najbardziej się odnajdują w takiej właśnie sytuacji, niżeli starają się o nasze zaufanie w inny, trudniejszy sposób. Jeśli ktoś chce zamieszkać na naszym osiedlu, bądź w tej okolicy i niekoniecznie grać wannabe (przyszłego członka org.) to dodam, że drzwi dla takich osób też są otwarte, bo budujemy tutaj razem przede wszystkim społeczność W. Broadway a nie tylko bandę kryminalistów, bądź przyszłych kryminalistów.

feb34f435309a.png

7f23f0e0b9260.png

c6de3bd59cd98.png

Najważniejszy jest charakter Twojej postaci. Zwracamy uwagę na graczy, którzy skupiają się na rozwoju swojego bohatera. Oficjalnym członkiem organizacji może zostać tylko Afroamerykanin – wiek, płeć, styl bycia czy życia się nie liczy, macie w tej kwestii totalną dowolność i proszę was – wykorzystajcie to w jak najlepszy sposób, bo serio pole do popisu jest spore. Możesz obrać daną drogę czym Twój gangster będzie się konkretnie zajmował. Kreatywność i zaangażowanie to również klucz do sukcesu, możecie tutaj wstawiać ssy z swojej gry, bo to również kolejna zaleta. Potraf grać na swoją niekorzyść, miej zdrowe nastawienie do rozgrywki - bez zbędnego DMu, lootgrabu i płaczu. Bądź dobrym przykładem dla innych. My również będziemy nakręcali wam rozgrywkę ale potraf nakręcać też grę sobie, a przy okazji innym. Musisz zostać zauważony, uwierz mi - to nie jest trudne. Przemyśl swoją postać, tak byś potrafił się wyróżnić spośród innych, zaistnieć. Tutaj już nawet nie chodzi o samą oryginalność, a o to jak grasz dany charakter. Developing jest najważniejszy, wymyślcie sobie jakieś tło fabularne, kierujcie się czymś, nie bądźcie nijacy, bo to będzie po prostu nudne i monotonne. Weźcie pod uwagę to, że gramy w USA, a nie w Polsce, wczujcie się w ten klimat, bo pewne rzeczy wyglądają tam zupełnie inaczej, niż u nas. Kryminaliści też mają swoje życie, nie opierajcie swojej gry na samych przestępczych akcjach, rozwińcie swoją postać w każdej jej aspekcie, zbudujcie otoczkę wokół niej. Jak was upominamy, dajemy wam rady to ich słuchajcie niezależnie od sytuacji. Nie robimy tego jakoś lekceważąco, wyśmiewająco, nie chcemy wam pokazać, że jesteśmy NAD wami. Robimy to dla wspólnego dobra. Chcemy byście dążyli do doskonałości, żeby grało wam się coraz lepiej.

f1bea8d471fd3.png

Jak zacząć?

Wpadajcie i grajcie swoje, dodajcie mnie na skype (thelordzibi), a ja dodam was do konferencji housing projectu - to znacznie ułatwia sprawę, wtedy wiemy kto tak naprawdę z nami gra i na kogo mamy zwracać uwagę.

Na pytania odpowiadam tak samo na pw/skype, zapraszamy chętnych do gry i życzymy wam miłej rozgrywki interakcji z nami, strzała.

#2 git_bandzior

• Użytkownik

Napisano 5 dni temu

467afef5c078a.jpg

NAME: RAYMOND ANDERSON

NICKNAME: RAGZ.

WEIGHT: 86KG.

GROWTH: 184cm.

MOM: JESSICA ANDERSON

FATHER: OS'HEA ANDERSON

CHECK-IN: LIVERPOOL 32B.

RELATIONSHIP: ?