>

Skocz do zawartości

W niedziele rozpoczyna się Gala LSFC, zostało ostatnie miejsce dla kobiet. LINK

Trwa rekrutacja do rady nadzorczej miasta! Więcej informacji tutaj

Freelancerzy do 30 lipca mają zgłosić swoją aktywność wraz z nickiem postaci na PW do gamemastera Jaśka.

* * * * * 10 głosy

LS-RP.net 2017

• Zamknięty Temat jest zamknięty
256 odpowiedzi w tym temacie

#41 gehi

• rest in peace el pocho antrax

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 13:37

*
Popularny

pablo wygral ten plebiscyt dzieki temu ze nagral mixtape i taka jest prawda

#42 sloik

• I will be godfather

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 13:49

*
Popularny

@arjel

No mogę.

Nie wiem jak aktualnie wygląda tutaj system strzelania, bo nie grałem trochę, ale zmieniłbym go na taki jak na .com. Porządne hitboxy i fun z strzelania, bo teraz bym tego nie powiedział. 

A mogłoby się to opierać na -> strzelasz się -> koleś pada na glebe -> pokazuje mu się to co na ss po polskiemu /dmg /obrazenia (jeden pies) i masz ten tam stan na glebie, potem się podnosisz jak ci nikt hedzika nie ustrzeli po raz drugi na glebie. Dobijasz -> postać nie żyje -> respisz się pod szpitalem, whatever.

Nawet niegodziwe hrv miało to badziewie i strzelało się o wiele milej, niż tutaj. Tak samo gtarp Ajmana, też się fajowsko strzelało. Tylko w takim wypadku bronią, która powinna być dzierżona jako pierwsza, powinno być desert eagle.

ggggg.PNG

Użytkownik sloik edytował ten post 31/12/2016 - 13:51

#43 nayar

• Użytkownik Premium

Napisano 31/12/2016 - 13:51

spokowo

#44 Tetris

• meet the bandits

• Gamemaster
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 31/12/2016 - 13:52

Macie przecież /obrazenia, które pokazuje gdzie dostaliscie

A strzelanie obecnie jest spoko

#45 Raaatek

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 14:03

;o no to kurwa niezła aktualizacja. 

witaj stary serwerze. 

#46 Rico

• życie piękne mam jak islandia

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 14:08

moze byc fajne, nie spierdolcie tego. oby to byl pierwszy krok w dobra strone, bo jeszcze troche zostaje do zrobienia.

#47 Chytrus

• MICHAŁEK ESCOBAR

• Użytkownik Premium
  • Steam ID:fucchead
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 31/12/2016 - 14:25

@arjel

No mogę.

Nie wiem jak aktualnie wygląda tutaj system strzelania, bo nie grałem trochę, ale zmieniłbym go na taki jak na .com. Porządne hitboxy i fun z strzelania, bo teraz bym tego nie powiedział. 

A mogłoby się to opierać na -> strzelasz się -> koleś pada na glebe -> pokazuje mu się to co na ss po polskiemu /dmg /obrazenia (jeden pies) i masz ten tam stan na glebie, potem się podnosisz jak ci nikt hedzika nie ustrzeli po raz drugi na glebie. Dobijasz -> postać nie żyje -> respisz się pod szpitalem, whatever.

Nawet niegodziwe hrv miało to badziewie i strzelało się o wiele milej, niż tutaj. Tak samo gtarp Ajmana, też się fajowsko strzelało. Tylko w takim wypadku bronią, która powinna być dzierżona jako pierwsza, powinno być desert eagle.

ggggg.PNG

proponowalem to ostatnio też, droga administracjo lsrp nie negujcie tej propozycji gdyż jest jedną z lepszych.

#48 dzonny

• szukam dayz rp

• Zasłużony

Napisano 31/12/2016 - 15:03

Jestem mega zadowolony z tej aktualizacji i cieszę się, że udało się pchnąć ls-rp w stronę, która była forsowana od jakiegoś czasu. W tą dobrą stronę. : >

#49 mvciek

• jestem innym człowiekiem

• Użytkownik
  • Miejscowość:Yavin 4

Napisano 31/12/2016 - 15:19

przepiękne, 2017 zapowiada się świetnie, pierwszy raz od czasów "reaktywacji" plerpa czekam żeby zagrać na jakimś serwerze tak bardzo

#50 lanza

• Zasłużony

Napisano 31/12/2016 - 15:21

elegancko

#51 MICHSON88

• Zbanowany

Napisano 31/12/2016 - 15:23

Jeszcze dorzucę od siebie, że system bw, który zaprezentował słoik byłby wisienką na tym torcie, warto przemyśleć takie rozwiązanie chociażby na próbę ;)

Użytkownik MICHSON88 edytował ten post 31/12/2016 - 15:26

#52 zunior

• sztywna łyżwa

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 15:33

spk newsik ale akurat fck na sercu wrogiej org powinno zostać, bo takie wjazdy bez żadnego ryzyka to serio średniawa, do tego zawsze może wpaść jakiś typowy zjeb odwalacz, który będzie panoszył się na wrogim turfie i odpierdalał

#53 lecik

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 15:33

skoro jest ta zmiana w organizacjach przestępczych, to może by tak otworzyć tematy z uprzednią moderacją postów żeby eliminować zbytnią toksyczność? 

#54 login1

• cuz im a wise guy

• Support

Napisano 31/12/2016 - 15:39

myślałem, że nie dozyje jednak tych czasów kiedy ktoś tam na górze pójdzie po rozum do głowy

#55 Chytrus

• MICHAŁEK ESCOBAR

• Użytkownik Premium
  • Steam ID:fucchead
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 31/12/2016 - 15:43

*
Popularny

ogólnie to ja najbardziej propsuje za zmiane hostname bo celebrowanie piątku w środe to wpędzenie ludzi w alkoholizm

Użytkownik Chytrus edytował ten post 31/12/2016 - 15:43

#56 Pukawka187

• raised by the TV

• Użytkownik
  • Steam ID:/swannumber2
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 31/12/2016 - 15:56

*
Popularny

gansterskeigo sylwestra i szczescliwego nowego roku (tez gangsterskiego)

dfb76db0581f0.jpg

#57 Sully

• magiczna zlewka

• Support

Napisano 31/12/2016 - 16:10

.com w wersji .net.
chyba na plus, zobaczymy. :)

#58 SmarzonyBiszkopt

• Cycuś, pizdeczka, delikatesik.

• Użytkownik
  • Miejscowość:Los Santos

Napisano 31/12/2016 - 16:10

Pomysł z więzieniem jest w zasadzie spoko. Pomysł z banami też jest spoko, ale od jakiegoś czasu mam immunitet to mi się to nie przyda nawet. Ctronic i blint wygrali dzięki mnie. To pa.

#59 bower

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 17:23

gratulacje dla moddera roku nie przyjmuje juz zlecen jbc nie warto było kurwa

#60 Hippo

• Odpowiedzialny za forum.

• Moderator Forum
  • Steam ID:deviljin1001
  • Miejscowość:tam gdzie popek

Napisano 31/12/2016 - 17:42

Po przeniesieniu się z platformy mta jestem w szoku że ktoś nadal próbuje rozwijać serwery rp na sampie. Wielu ludzi uważa ze samp już dawno umarł i nie ma racji bytu w sprawach serwerach rp, a tu takie coś. Mimo tej małej ilości graczy nie poddajecie się, próbujecie to rozwinąć mimo ubogich skryptów. Propsuję. Co prawda brakuje kilku prostych rzeczy, ale z tego co się orientuje to działacie nad nimi/ szukacie zamiennych rzeczy. Mam nadzieje że jak serwer porządnie się rozwinie to nie będzie takowych problemów jak na daj4złoty. Gdzie mając kasę masz wszystko.

SAMP ponad życie!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych