>

Skocz do zawartości

Yukon - epizod fabularny [KLIK!]

W sprawie epizodu fabularnego Yukon - Jutro (24.04.2017) ogarniamy wszystkie możliwe interiory/ zmiany nicków, przedmioty i pojazdy. W tej sprawie zgłaszajcie się do Sparrow lub Akro, lub w przypadku ich niedyspozycji do Raltez lub Rekinn. Kto się nie zgłosi do rozpoczęcia wydarzenia zostanie z niego wykluczony. Więcej informacji w tym temacie

Z racji tego, że ostatnio coraz częściej wyciekają bazy danych z niezakodowanymi hasłami z serwerów-kogucików, zalecamy posiadać hasła inne, niż na w.w. serwerach. W przypadku posiadania tego samego hasła na tym serwerze i innych zalecamy jego zmianę. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem ekipa nie odpowiada za włamania na konto spowodowane złym jego zabezpieczeniem przez użytkownika.

* * * * * 10 głosy

LS-RP.net 2017

• Zamknięty Temat jest zamknięty
256 odpowiedzi w tym temacie

#21 Miami

• Użytkownik Premium

Napisano 31/12/2016 - 11:47

Co z tymi odznaczeniami? Kto to dostaje, lider danego biznesu, organizacji itp, czy każdy kto jest w danym biznesie? Hny!

#22 Chytrus

• MICHAŁEK ESCOBAR

• Użytkownik
  • Steam ID:fucchead
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 31/12/2016 - 11:50

ha no uspokojcie moją dziwke bo przeczytala aktualizacje i nie chce wyciagnasc reki z moich majtek a jak jej jeszcze powiedzialem ze skrypt to ja sam zoptymalizowalem to poszła po kleche zeby wziac ze mna slub ale ja klamalem

up@ kazdy kto jest wpisany w temat

Użytkownik Chytrus edytował ten post 31/12/2016 - 11:50

#23 Akro

• gitaruwa22

• Moderator serwera
  • Miejscowość:Wrocław / Częstochowa

Napisano 31/12/2016 - 11:52

Co z tymi odznaczeniami? Kto to dostaje, lider danego biznesu, organizacji itp, czy każdy kto jest w danym biznesie? Hny!

Grupowe otrzymuje każdy członek biznesu / org. ;)

#24 Miami

• Użytkownik Premium

Napisano 31/12/2016 - 11:54

Grupowe otrzymuje każdy członek biznesu / org. ;)

No to elegancko :) Czekam w takim razie na odznaczenie, Jak ja chyba kozak w takim razie :D

#25 Krysto

• Zbanowany

Napisano 31/12/2016 - 11:57

Sztosowato to wygląda, dobra robota. I jedziemy ostro.

#26 adrianecek

• nie nie gram nigdzie pal gume

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 12:01

wreszcie jakis update po ktorym sie usmiechnalem

#27 BEJSEŁ

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 12:04

Takie akcje jak lądowanie samolotami na patelni Grove Street nadal będzie karane z miejsca, podobnie jak wszystkie

no to czekam który z ekipy da przełożonemu ajota albo warna  Kappa 

#28 yhyhydryx

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 12:04

Zamiast dać równe szanse na losowanie to robicie jakieś 3 razy skuteczniejsze losy. Nabijanie na hajs.

Użytkownik yhyhydryx edytował ten post 31/12/2016 - 12:05

#29 Sim00n

• youtube > Bill Burr 2012

• Główny administrator
  • Miejscowość:New York

Napisano 31/12/2016 - 12:09

Zamiast dać równe szanse na losowanie to robicie jakieś 3 razy skuteczniejsze losy. Nabijanie na hajs.

Każdy los jest równy. Teraz jest po prostu większa szansa na trafienie losu przy otwieraniu Mikołaja.

#30 dankrok

• sprunk

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 12:10

Super update ciesze sie ze moge byc czescia tej przyjaznej dla drugiego czlowieka spolecznosci pozdrawiam czekam na baloon :)

#31 Sebek

• Gamemaster

Napisano 31/12/2016 - 12:23

Pewnie nie będzie mnie na losowaniu gier, ale walczcie o moje prawa gracza jeśli wygram gta i nie będzie chciał mi go dać! Gra trafiona w pierwszym i jedynym losie B)

#32 Vasewicz

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 12:24

jejku piekny krok w dobra strone jak najbardziej na plusik az sie uśmiechnął jedząc śniadanie 

#33 Saurafel

• To niezły stat trak

• Użytkownik
  • Steam ID:Saurafel
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 31/12/2016 - 12:29

aż miło popatrzeć jak normalna rozmowa i dyskusja na poziomie, potrafi aż takie zmiany wprowadzić, jednak nie zawsze trzeba krzyczeć i narzekać :D

#34 Menejs

• Zasłużony

Napisano 31/12/2016 - 12:42

Zależy kto moderuje dyskusje  B)

#35 Kubero

• Lie-Abed

• Użytkownik
  • Steam ID:Kubero
  • Miejscowość:Dubaj

Napisano 31/12/2016 - 12:50

No wreszcie dobry ruch chłopaki. A tak życzę wszystkim wesołego nowego roku :D

#36 reksio_variacik

• ferrari nie cinquecento

• Support

Napisano 31/12/2016 - 12:50

podsumuje to jednym słówkiem: KONKRECIK

#37 Ajman

• Zasłużony

Napisano 31/12/2016 - 13:16

zostawiłem like bo w tym momencie niszczycie stereotyp roleplay na polskiej scenie, niszczycie stereotyp które zbudował arczir i spółka(tego pierwszego szanuje). od dawna, no w chuj dawna byliśmy torpedowani przez styl rozgrywki przypominający second life. na każdym kroku rozgrywka była sprowadzana do odpowiednika w realiach. dobrze widzieć że lsrp wróciło na dobry tor i głównymi założeniami rozgrywki będzie roleplay, a nie w jak największym stopniu oddawanie reali w grze o murzynie co kradł jetpacka z area 51. może to w końcu zmieni schematy rozgrywki, to w jaki sposób gracze będą podchodzić do rp. aż pogram sobie coś.

#38 sloik

• 3hunna chief kef Almity Sosa

• Zbanowany

Napisano 31/12/2016 - 13:19

No i mogłoby jednak być trochę więcej funu z strzelania wprowadzając znany nam skrypt z .com czy z gtarp, które niedawno padło na glebę.

#39 Larry

• Użytkownik

Napisano 31/12/2016 - 13:19

Całej naszej społeczności życzę tego byśmy spełniali swoje marzenia i w rok 2017 wjebali się jak Pudzian w Popka bez pardonu i bez pukania, 2017 NASZYM ROKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOZE ZAGRAMY JESZCZE!

#40 arjel

• chcą chodzić w moich butach

• Gamemaster

Napisano 31/12/2016 - 13:26

No i mogłoby jednak być trochę więcej funu z strzelania wprowadzając znany nam skrypt z .com czy z gtarp, które niedawno padło na glebę.

Rozwinąłbyś?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych