>

Skocz do zawartości

Osoby które posiadają tuning do pojazdów proszeni są o wypisanie na pw Ctronic: Nick IC, UID pojazdu, Nazwa i UID części - Czas do 28.01 pozdrawiam!

Branża polityczna wystartowała! Wykreuj wirtualne miasto razem z nami. Zostań politykiem, zmieniaj miasto. Więcej informacji tutaj.

Proszę o potwierdzenie swojej aktywności na statusie freelancera do mnie na PW z nazwą tematu [FREELANCER AKTYWNOSC]. Macie czas do wtorku. W przeciwnym razie będę zmuszony wyrzucić nieaktywnych ze statusu.

~dzony


* * * * * 10 głosy

LS-RP.net 2017


  • Nie możesz odpowiedzieć
242 odpowiedzi w tym temacie

#241 sianonapolomam

  • polo on my ass

  • Użytkownik

Napisano wczoraj

Dokładnie, przerzuciłem się ze znanego innego RP (teraz RPG DM już raczej) i jest zajebiście, tam nie mogłem nigdy uzbierać nawet ośmiu kawałków. Nigdy nie chciało mi się wbijać 5-8 duty, bo to dno - nie rozumiem jak można takim sposobem coś osiągać w kwestiach majątku postaci - chyba zero gry IC, tylko samo /duty. Tutaj po kilku godzinach gry mam trzy pojazdy, stać mnie na wszystkie naprawy - siłownie i inne podstawowe aspekty rozgrywki - wielki props, serwer przyjazny dla nowych graczy.#242 Krem

  • Oddajcie bursztynowy świerzop!

  • Użytkownik Premium
  • Skype:kareem_crowe Mój stan

Napisano wczoraj

Wiele razy już to powtarzałem i dalej będę za tym stał murem, że podwyższanie poziomu Role Play na poziom Real Life niszczy serwer. Nie po to siadam do gry po całym dniu ciężkiej pracy, żeby gra była dla mnie równie ciężkim kawałkiem chleba. Gra wideo jest po to, aby człowiek oderwał się od realnego świata, nawet jak ta gra działa na zasadach Role Play, ale na zasadach Role Play, a nie Real Life, bo niektórzy nie potrafią odróżnić tych dwóch pojęć, a różnica jest wielka. Z nowym rokiem w życie weszła dobra zmiana, wprowadzenie serwera na konkretny tor, ja cieszę się z tego bardzo ponieważ brałem udział jako konsultant przy wprowadzaniu tych zmian i efekty są, ale nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej. Mentalności niektórych graczy nie wprowadzi się za pomocą jednego update'a. Głównym problemem są gracze, którzy przeżarci są przez fanatyczną grę IC. Siedzi taki jeden delikwent przed monitorem sztywniak taki, jakby siedział na kiju od szczotki i gra równie sztywne RP, u niego nie dostrzeże się zabawy z tej gry, a satysfakcje. Sztywna gra IC bez grama OOC(tak, tak wiem zostanę za to zjedzony). Dziwicie się, że wspomniałem o OOC? Nie zapominajmy, że przed monitorem siedzi gracz, a nie jego postać, bez budowania relacji OOC, nic z tej gry nie będzie, samo IC nie pomoże. Gram tu od 2007 roku i wiem jak się kiedyś grało, RP z lekką nutą odwalania, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku, tak żeby nikomu nie przeszkadzać i żeby za bardzo nikogo nie poniosło. Bawiliśmy się dobrze. Czasami nawet wchodziło się do gry tylko po to aby porozmawiać ze sobą, wszyscy na dzielnicy stali jak zamurowani bo pisali na /f, albo na /w z graczami z innych organizacji, a lepiej już nie mówić co się działo kiedy nadchodziła noc, a serwer robił się prawie pusty. Mogę powiedzieć, że nawet ówcześni admini brali udział w tych akcjach, była zabawa i kupa śmiechu. Niech nikt nie traktuje tego jako atak, lecz dobrą radę. Widać serwer zmienia się i oby tak dalej, bawcie się grą.#243 mvciek

  • PLERP

  • Użytkownik Premium
  • Miejscowość:Radom

Napisano wczoraj

o ta godzina 3AM to piękny czas na serwerach rpUżytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych