>

Skocz do zawartości

Rozpoczęto konkurs na stanowisko w administracji rządu miasta Los Santos! Wykreuj swoją postać na wpływowego urzędnika. [KLIK]

* * * * * 10 głosy

LS-RP.net 2017

• Zamknięty Temat jest zamknięty
256 odpowiedzi w tym temacie

#241 wattagevoltage

• ekspert moddingowy

• Użytkownik Premium

Napisano 15/01/2017 - 14:13

Dokładnie, przerzuciłem się ze znanego innego RP (teraz RPG DM już raczej) i jest zajebiście, tam nie mogłem nigdy uzbierać nawet ośmiu kawałków. Nigdy nie chciało mi się wbijać 5-8 duty, bo to dno - nie rozumiem jak można takim sposobem coś osiągać w kwestiach majątku postaci - chyba zero gry IC, tylko samo /duty. Tutaj po kilku godzinach gry mam trzy pojazdy, stać mnie na wszystkie naprawy - siłownie i inne podstawowe aspekty rozgrywki - wielki props, serwer przyjazny dla nowych graczy.

#242 Krem

• Oddajcie bursztynowy świerzop!

• Użytkownik Premium

Napisano 15/01/2017 - 16:32

Wiele razy już to powtarzałem i dalej będę za tym stał murem, że podwyższanie poziomu Role Play na poziom Real Life niszczy serwer. Nie po to siadam do gry po całym dniu ciężkiej pracy, żeby gra była dla mnie równie ciężkim kawałkiem chleba. Gra wideo jest po to, aby człowiek oderwał się od realnego świata, nawet jak ta gra działa na zasadach Role Play, ale na zasadach Role Play, a nie Real Life, bo niektórzy nie potrafią odróżnić tych dwóch pojęć, a różnica jest wielka. Z nowym rokiem w życie weszła dobra zmiana, wprowadzenie serwera na konkretny tor, ja cieszę się z tego bardzo ponieważ brałem udział jako konsultant przy wprowadzaniu tych zmian i efekty są, ale nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej. Mentalności niektórych graczy nie wprowadzi się za pomocą jednego update'a. Głównym problemem są gracze, którzy przeżarci są przez fanatyczną grę IC. Siedzi taki jeden delikwent przed monitorem sztywniak taki, jakby siedział na kiju od szczotki i gra równie sztywne RP, u niego nie dostrzeże się zabawy z tej gry, a satysfakcje. Sztywna gra IC bez grama OOC(tak, tak wiem zostanę za to zjedzony). Dziwicie się, że wspomniałem o OOC? Nie zapominajmy, że przed monitorem siedzi gracz, a nie jego postać, bez budowania relacji OOC, nic z tej gry nie będzie, samo IC nie pomoże. Gram tu od 2007 roku i wiem jak się kiedyś grało, RP z lekką nutą odwalania, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku, tak żeby nikomu nie przeszkadzać i żeby za bardzo nikogo nie poniosło. Bawiliśmy się dobrze. Czasami nawet wchodziło się do gry tylko po to aby porozmawiać ze sobą, wszyscy na dzielnicy stali jak zamurowani bo pisali na /f, albo na /w z graczami z innych organizacji, a lepiej już nie mówić co się działo kiedy nadchodziła noc, a serwer robił się prawie pusty. Mogę powiedzieć, że nawet ówcześni admini brali udział w tych akcjach, była zabawa i kupa śmiechu. Niech nikt nie traktuje tego jako atak, lecz dobrą radę. Widać serwer zmienia się i oby tak dalej, bawcie się grą.

#243 mvciek

• jestem innym człowiekiem

• Użytkownik
  • Miejscowość:Radom

Napisano 15/01/2017 - 17:10

o ta godzina 3AM to piękny czas na serwerach rp

#244 Kulawy

• Użytkownik

Napisano 17/01/2017 - 19:13

Git! 

#245 drummber

• Użytkownik

Napisano 18/01/2017 - 00:38

siema co z tymi animkami na kornerach..

#246 norweskiogrodnik

• one man army

• Użytkownik
  • Miejscowość:Los Santos

Napisano 18/01/2017 - 11:03

sa przeciez ludzie i taborety

#247 dzonny

• stworz ktos dayz mta rp

• Gamemaster

Napisano 18/01/2017 - 11:14

Przecież cornery działają jak należy, narkotyki sprzedaje się dużo szybciej.

#248 wattagevoltage

• ekspert moddingowy

• Użytkownik Premium

Napisano 18/01/2017 - 11:19

Przecież cornery działają jak należy, narkotyki sprzedaje się dużo szybciej.

Czasami szybko, a czasami trzy gramy schodzą w pół godziny.

#249 drummber

• Użytkownik

Napisano 18/01/2017 - 12:31

ale animka .deal jest nadal na kornerze, pzdr

#250 Jackal

• Root$ in Poverty

• Zasłużony
  • Miejscowość:Szczecinek

Napisano 18/01/2017 - 12:34

losów nie ma w sklepie!

#251 Simeroo

• Użytkownik

Napisano 18/01/2017 - 12:53

Weź Jackal, mało ci? 

#252 Tyrese

• Zasłużony

Napisano 18/01/2017 - 12:56

bedac w ekipie jakis czas temu probowalem wytlumaczyc pewnym osobom wewnatrz ekipy ze tu chodzi o zabawe a nie o znalezienie swojego drugiego ja w gta, ale nie znalazlem wystarczajaco przekonywujacych slow aby te osoby przekonac, to co napisal krem to jest to i proponuje to komus z ekipy wsadzic w wasze ukryte dzialy zeby kazdy czlonek administracji sie z tym zapoznal, moze to zmieni nastawienie co niektorych osob

#253 Ajman

• Zasłużony

Napisano 18/01/2017 - 18:25

JAKIES WIESCI Z UPDATE???????

MOJ TICKET O LIMIT 4G NA CORNERZE W ANGEL PINE JUZ FERMENTUJE W ZGLOSZENIACH

#254 drummber

• Użytkownik

Napisano 18/01/2017 - 18:26

podobnie jak propozycja z animkami na cornerze.. eh

#255 Malamadre

• A KALESONY KURWA

• Użytkownik
  • Miejscowość:Hell.

Napisano 18/01/2017 - 21:22

ooo panie ;D dawno mnie tu nie było ^^ co tutaj się dzieje...

Użytkownik Malamadre edytował ten post 18/01/2017 - 21:56

#256 Urban

• ewenement

• Użytkownik

Napisano 18/01/2017 - 22:29

To, ze sa gracze to super, ale ruszajcie sie z jakims update, bo wiecznie nie bedziecie na jednej zmianie cisneli

#257 Sparrow22

• Gamemaster

Napisano 19/01/2017 - 00:58

No co ty, to był ostatni update eleski już, tu nie ma co więcej skryptować.

Zamiast truć dupe poczekajcie cierpliwie, od paru dni chłopaki już ogarniają kolejny update. Temat zamykam bo został wyczerpany.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych