>

Skocz do zawartości

Trwa rekrutacja do Los Santos Fire Department, więcej szczegółów tutaj!

Zapraszamy do podzielenia się opinią odnośnie aktualizacji CUSTOM.IMG w tym temacie - klik!

Chcesz chronić i służyć? Dołącz do LSPD, złóż podanie tutaj już teraz!

Ganton

Housing Projects

• Nie możesz odpowiedzieć
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 zadymka_oezu

• rekt

• Użytkownik Premium

Napisano 31/10/2016 - 17:25

*
Popularny

dzielnia.png

West Side, Banton, jedna z najbardziej niebezpiecznych i zdemoralizowanych ulic położonych na wschodnim South Central, gdzie liczą się tylko pieniądze, a ludzie zamieszkujący tamte okolice to w większości margines społeczny, który żyję według zasad ustalanych przez stacjonujący tam gang Palm Tree Piru. Społeczeństwo na Ganton to w większości narwani, młodzi afro-amerykanie bez perspektyw na spokojne, oraz legalne życie. Można także przyuważyć tam czarnuchów ze starej gwardii TTP przesiadujących przed domem, gdzie przekazują swoją wiedzę młodemu pokoleniu i opowiadają o swoich, często przekoloryzowanych historyjkach z gangsterskiego życia. Osiedle w blasku słońca tętni życiem, dzieciaki naginają po ulicach bawiąc się w złodziejów i policjantów, a zaraz obok nich matki patrzące na pociechy czy nie wpadają w jakieś kłopoty, czy złe towarzystwo. Nie łatwo też przeoczyć dilerów, którzy stoją prawie na każdym cornerze opychając swój szajs okolicznym ćpunom, a także nie brakuje alfonsów, którzy próbują wcisnąć komuś grubą dziwke z niespodzianką jaką jest HIV. W dzień na osiedlu panuje w miarę spokój, najczęściej sprzeczki kończą się tutaj bójką, jednak prowadzone one są w bardzo brutalny sposób. Natomiast wieczorem owa okolica nabiera kompletnie innego charakteru, na osiedle wychodzi praktycznie każdy kto jest chętny rozlewu krwi, bądź zarobku. Głośna muzyka, dźwięk odpicowanych lowriderów, strzały i krzyk ofiar członków W/S PTP, to jest normalka na ich rewirze - właśnie w nocy wszyscy członkowie owego setu spotykają się, imprezują czy szukają zaczepki u innych ekip, walki gangów o wpływy na zachodzie to nic nowego w ich życiu, każdy małolat reprezentujący Palm Tree Piru jest gotów oddać życie za swoją rodzinę i jej interesy.

OOC
temat działa czysto informacyjnie, powstał po to, aby wszyscy ludzie, którzy chcą zakręcić się przy organizacji palm tree piru mogli podać swój kontakt w poście i zadeklarowali chęć do udziału w super rozgrywce zepsutej społeczności małolatów na Ganton. Nie jest to temat obowiązkowy, pretendenci mogą oczywiście od razu pojawić się in game na osiedlu i zakręcić się przy postaciach, jednak dla ludzi, którzy nie mają pomysłu jak to zacząć polecam na początek wpisać się w tym temacie i wypełnić odpowiedni wzór, który wygląda następująco;

Imię (ew. ksywka) nazwisko postaci;
Wiek;
Skype;

co do wieku postaci proponujemy nie przekraczać progu 19lat i jeżeli ktoś ma zamiar grać dzieciaka poniżej 13-14lat to niech dobrze przemyśli swoją postać i gra nią umiejętnie, bo postacie, które będą grały zahartowanych 10latków z bronią w gaciach będziemy od razu skreślać i w ogóle nie brać pod uwagę.
Wszystkie podania sprawdzam ja.

tekst: josek

Użytkownik cwanyoezu edytował ten post wczoraj

#2 Chytrus

• MICHAŁEK ESCOBAR

• Użytkownik Premium
  • Steam ID:fucchead
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 10/01/2017 - 20:43

*
Popularny

Ostatnio zauważyłem, że mieszkańcy nabrali zbyt dużego luzu który przerodził się w odwalanie. Zacznijcie myśleć nad swoją grą, bo inaczej po prostu będziecie dostawali zakaz wstępu do organizacji bo nie chcemy by nasza organizacja była kojarzona z jakimiś kibolowskimi okrzykami w sądzie, napierdalaniem się bez powodu, skakaniem rowerami nad głowami graczy czy samochodami. Jest nas dużo, to dobrze, ale jak będzie trzeba to będziemy eliminowali szkodników i zrobimy z tego malutką, ale dobrą grupkę, a po co to robić jak może być DUŻA, DOJEBANA GRUPA QUALITY RP? Pozdro, zastanówcie się nad tym.

NOWOŚĆ WAŻNE! Druga sprawa, nic kurwa nie robienie. Jeśli na prawdę dla was rp polega na staniu w kółku bez słowa, albo /handel przez cały dzień, afczenie co sekundę to sobie odpuśćcie. Teraz jest się trudniej dostać niż kiedykolwiek. Mamy ekipę, nie musimy na siłę brać ludzi do siebie, aktualnie traktujemy was jak boty z single playera które dają jedynie tło. Nie czekajcie aż do was zagada jakiś członek gangu, nie wbijajcie tylko wtedy gdy jest jakiś OG, nie przychodźcie do nas jak nie macie w głowie przynajmniej zarysu tego co chcecie grać. Każdy członek organizacji może was douczyć, podsunąć jakiś pomysł ale wyraźcie przynajmniej chęci do gry a jak nie to spieprzajcie do centrum.

Użytkownik Chytrus edytował ten post 17 godzin temu

#3 zadymka_oezu

• rekt

• Użytkownik Premium

Napisano wczoraj

Odświeżam temat i przejmuję nad nim pieczę. Wszystko zostaje jak było generalnie. Jak ktoś chcę pograć w best gang lsrp to zapraszam memiarz.

#4 Szowik

• Użytkownik

Napisano wczoraj

Imię (ew. ksywka) nazwisko postaci; Nathan Smith
Wiek; 19 
Skype; patrykwwe13

#5 Chytrus

• MICHAŁEK ESCOBAR

• Użytkownik Premium
  • Steam ID:fucchead
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 17 godzin temu

W drugim poście dodana nowość, polecam przeczytać każdemu kto chce dołączyć do naszej organizacji.

#6 Dejwi

• Drajwer

• Użytkownik

Napisano 13 godzin temu

Imię (ew. ksywka) nazwisko postaci; Aaron "Ice" Kim
Wiek; 14
Skype; mikoplacek

Użytkownik Dejwi edytował ten post 13 godzin temu

#7 zmora

• prank

• Użytkownik
  • Steam ID:xd