>

Skocz do zawartości

Rozpoczęto konkurs na stanowisko w administracji rządu miasta Los Santos! Wykreuj swoją postać na wpływowego urzędnika. [KLIK]

Pink Paradise Supplements

• Nie możesz odpowiedzieć
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 phenoman

• czerwony kuc

• Użytkownik
  • Miejscowość:Włocławek/Łódź

Napisano 16/09/2016 - 21:49

fa2ASi.png

Pink Paradise Supplements - sklep z suplementami prowadzony przez bizneswoman Lara Kozlova. Firma istniała na rynku przez dłuższy czas od końca 2014 roku pod nazwą Harvest Supplements, której założycielem był Kevin Cornett. Bizneswoman Kozlova rozwinęła korporacje Harvest, pod którą należały trzy lokale – sklep z suplementami, siłownia oraz restauracja. Korporacja cieszyła się sporym gronem stałych klientów i prosperowała dobrze przez długi czas, aż do początków 2016 roku, gdy działalność została zamknięta z nieznanych powodów. Wraz z powrotem firmy na rynek pojawia się nowa nazwa i lepsze plany na rozwój. Oferowane w tym sklepie produkty pochodzą z zaufanego źródła i w stu procentach spełniają swoje zadanie. Sklep posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, która jest w stanie pomóc i doradzić w kwestiach diety oraz suplementacji. W sklepie są organizowane co jakiś czas promocje i specjalne zniżki dla stałych klientów, których w tym miejscu nie brakuje.

Lokal firmy przeniósł się na Downtown z dzielnicy Market. Wykupiony lokal został wyremontowany i zaprojektowany w nowoczesnym stylu.

Godziny otwarcia biznesu: 19-22

ZAMÓWIENIA SKŁADAĆ U RAYANA.

Użytkownik Rayan edytował ten post 02/12/2016 - 19:22

#2 phenoman

• czerwony kuc

• Użytkownik
  • Miejscowość:Włocławek/Łódź

Napisano 30/09/2016 - 16:11

W celu rekrutacji i zamówień piszcie tutaj.

#3 Rayan

• Użytkownik
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 08/10/2016 - 18:34

fa2ASi.png

* Na stronie internetowej pojawiła się informacja dot. rekrutacji oraz poszukiwanych potencjanych pracowników. Poniżej pojawiła możliwość kupna odżywek online.

* Również gdzieś na stronie można było znaleźć telefony kontaktowe do właścicieli interesu: 423 - 076 oraz 979 - 091.

Dane:

Numer telefonu:

Preferowane godziny pracy:

Numer telefonu:

Preferowana odżywka (Koksy (20, 10) $300), Koksy (30, 10) $400, Koksy (5, 1) $50, Koksy (10, 15) $250, nalezy wpisać obojętnie jaką nazwe odżywki incharacter):

Godzina odbioru odżywki na miejscu:

(wszystko najlepiej jakbyście wysyłali na priv, bądź kontaktowali się ingame. Jak zamawiacie hurtowo to dogadmy się incharacter.)

* Również znajdują się gdzieś tutaj informacje na temat skłonności współpracy z różnorakimi siłowniami oraz sportowcami (mowa tutaj o hurtowej ilości odżywek jak i cenie).

Użytkownik Rayan edytował ten post 08/10/2016 - 18:42

#4 Rayan

• Użytkownik

Napisano 14/10/2016 - 14:43

fa2ASi.png

* Na stronie pojawiła się informacja o promocji która obejmuje najbliższy czas 14.09 - 30.09.2016r.

Do każdego zamówienia powyżej jednej sztuki, trzecią otrzymujesz gratis (PinkParadise M $50 [moc: 5; czas: 1]).

Oferta trwa do wyznaczonego czasu bądź wyczerpania zapasów!

Numer telefonu:

Preferowana odżywka (Koksy (20, 10) $300), Koksy (30, 10) $400, Koksy (5, 1) $50, Koksy (10, 15) $250, nalezy wpisać obojętnie jaką nazwe odżywki incharacter):

(Możecie zamawiać wszystko dzień/dwa przed, a na określoną datę ja wam po prostu dostarczam odżywki gdzie chcecie, bądź odbieracie je sobie w sklepie incharacter. W razie pytań pisać na priv, albo ingame pod dostępnymi telefonami)

* Na dole również pojawiła się oferta z dowozem w dane miejsce w godzinach 18-24

Użytkownik Rayan edytował ten post 14/10/2016 - 16:22

#5 Rayan

• Użytkownik

Napisano 23/10/2016 - 15:52

fa2ASi.png

* Pojawił się wpis na stronie sklepu:

ZOSTAŁY JUŻ OSTATNIE SZTUKI SUPLEMENTÓW W PROMOCYJNYCH CENACH, OBNIŻKA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW, ŚPIESZ SIĘ I JUŻ DZIŚ ZAKUP SWOJE ULUBIONE SUPLEMENTY ZA POMOCĄ INTERNETOWEGO FORMULAŻA.

Bez_tytu_u.jpg

Numer telefonu:

Preferowana odżywka (Koksy (20, 10) $350), Koksy (30, 10) $400, Koksy (5, 1) $50, Koksy (10, 15) $250, nalezy wpisać obojętnie jaką nazwe odżywki incharacter):

#6 Rayan

• Użytkownik

Napisano 01/11/2016 - 18:12

fa2ASi.png

* Na stronie internetowej pojawiła się informacja dot. rekrutacji oraz poszukiwanych potencjanych pracowników. Poniżej pojawiła możliwość kupna odżywek online.

* Również gdzieś na stronie można było znaleźć telefony kontaktowe do właścicieli interesu: 423 - 076 oraz 979 - 091.

(wszystko najlepiej jakbyście wysyłali na priv, bądź kontaktowali się ingame. Jak zamawiacie hurtowo to dogadmy się incharacter.)

* Również znajdują się gdzieś tutaj informacje na temat skłonności współpracy z różnorakimi siłowniami oraz sportowcami (mowa tutaj o hurtowej ilości odżywek jak i cenie).

przypominam, potrzebujemy pracowników

#7 TLS

• Użytkownik

Napisano 02/11/2016 - 15:29

fa2ASi.png

* Na stronie głównej sklepu pojawiła się nowa wiadomość:

Lokalizacja sklepu została zmieniona. Znajduje się on teraz na Alei Gwiazd. Informujemy również, że obecnie obowiązuje promocja na największy pakiet odżywek - do zakupu dokonanego przez Internet bądź w sklepie dołączamy najmniejszy pakiet gratis!

ef2go.png

#8 Rayan

• Użytkownik

Napisano 08/11/2016 - 21:07

fa2ASi.png

#9 Rayan

• Użytkownik

Napisano 11/01/2017 - 18:24

* Corry Tarkington zostaje nową twarzą firmy Pink Paradise Supplements

Corry.png

#10 Rayan

• Użytkownik

Napisano 23/01/2017 - 00:20

fa2ASi.png

Dane:

Numer telefonu:

Preferowane godziny pracy:

Kto szuka roboty dla postaci pisać na priv, bo w grze jestem może 15minut dziennie.

#11 Rayan

• Użytkownik

Napisano 29/01/2017 - 02:05

fa2ASi.png

* Gdzieś tam na stronie pojawiło się info.

Podejmiemy się współpracy reklamowej oraz sponsoringu wszelakich wschodzących gwiazd sportów walk/eventów. Jesteś początkującym bokserem, a nie masz forsy? Skontaktuj się z nami poprzez email pinkparadiseerytrytol@gmail.com (moje priv). (W dużym skrócie, odegram sponsora który raz na jakiś czas gra coś, kontroluje i sprawdza efekty i to czy jego hajs ma szanse się zwrócić).

Użytkownik Rayan edytował ten post 29/01/2017 - 02:28

#12 Rayan

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

* Na stoisku w sklepie pojawiły się suplementy z poniższą etykietą:

Corry.png

* NIe od dziś wiadomo, że Pink Paradise Suplements współpracuje z bokserem oraz trzyma za niego kciuki.

Corry K.O. (45, 5)

Corry Shot (5, 10)

(Na dniach postaram się odegrać kolejny kontrakt na wskutek którego powstanie coś podobnego).

#13 Rayan

• Użytkownik

Napisano 3 tygodni temu

* Na stronie pojawiła się informacja o współpracy z nową gwiazdą, jaką jest znany bejsbolista Miguel Palama Jr.

JW.png

* Wszystkie zakupione suplementy posiadają autograf znanego bejsbolisty oraz jego powyższy wizerunek który umieszczony jest na opakowaniu.

Bez_tytu_u.jpg

Suplementy już niedługo będą dostępne w twoim lokalnym sklepie!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych