>

Skocz do zawartości

Osoby które posiadają tuning do pojazdów proszeni są o wypisanie na pw Ctronic: Nick IC, UID pojazdu, Nazwa i UID części - Czas do 28.01 pozdrawiam!

Branża polityczna wystartowała! Wykreuj wirtualne miasto razem z nami. Zostań politykiem, zmieniaj miasto. Więcej informacji tutaj.

Proszę o potwierdzenie swojej aktywności na statusie freelancera do mnie na PW z nazwą tematu [FREELANCER AKTYWNOSC]. Macie czas do wtorku. W przeciwnym razie będę zmuszony wyrzucić nieaktywnych ze statusu.

~dzony

Gamemasterzy - ogólna dyskusja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
616 odpowiedzi w tym temacie

#601 mccon

• lso i go so hard

• Użytkownik

Napisano 5 dni temu

Cześć, w sumie to nie wiem gdzie się takie posty pisało. Który projekt/organizacja jest aktualnie na topie i jest przyzwoita gierka? Pytam zarówno "weteranów" jak i swieżą (2 lata stażu i mniej) krew. A może gamemasterzy się wypowiedzą; co tam fajnego się dzieje i u kogo? (oczywiście nie obrażając innych) Pytam tak ogólnie żeby się zorientować ;) No nitka poleceń, zachwalań, propsów START!
DOBRA, PRZYJEMNA GIERKA, Z KIM MOŻNA COŚ FAJNEGO POKLEIĆ EPIZODYCZNIE

philippekk? czy jak tam nick tego debila się pisało xD

#602 danny_

• dan aka sqn

• Użytkownik

Napisano 5 dni temu

https://youtu.be/6koiPVbst_k?t=2m53s

- jak dla mnie to nie jest takie glupie, podchodzisz - wpisujesz /kradnij i tyle

- ograniczylbym tylko dla organizacji przestepczych 

- pojazd nie pojawialby sie na /v lista, moglibysmy z niego korzystac do restartu serwera 

- osoby posiadajace pojazdy z zainstalowanymi alarmami dostawalyby w trakcie kradziezy info na czacie o tym, ze wlaczyl sie alarm

- do otworzenia samochodu wykorzystywalibysmy jakies lomy, do kupienia na /call w jakiejs rozsadnej cenie, np. 3k - moze to by noobow odstraszylo od nadmiernego kradniecia

- otwarte samochody moglibysmy krasc bez lomow 

- kradziez takiego auta trwalaby ilest tam sekund/minut

- policja mialaby wiecej do roboty, ludzie by zglaszali kradzieze aut i psiaki bylyby czujniejsze i wypatrywaly nadjezdzajace auta

no, a jesli ktos by chcial zyskac samochodzik na /v lista to by pisal podanie na FCJ i postepowal zgodnie z regulami, jakie sa teraz 

//edit

ad. jeszcze podzielilbym jakos fury na starsze i nowsze, te starsze kradloby sie jakos latwiej czy cos w tym stylu

mozna kombinowac

Użytkownik danny_ edytował ten post 5 dni temu

#603 Sparrow22

• Gamemaster

Napisano 5 dni temu

Pracujemy już nad czymś podobnym. W najbliższym updatcie raczej jeszcze się nie pojawi, ale w niedalekiej przyszłości jak najbardziej.

#604 Pejson

• shiet

• Użytkownik

Napisano 5 dni temu

dodajcie gunshopa jeszcze może

#605 Prezes2

• 170k za reportera, olewam 3dsmaxa

• Użytkownik

Napisano 5 dni temu

*
Popularny

i dodajcie levele za godziny i od 5 levela ammunotion brońki de i colty, a od wyzszego lvla juz lepsze np. ak48

#606 landslide

• Użytkownik

Napisano 4 dni temu

mali gamemasterzy ida na ilosc zamiast na jakosc? bo jakos nie zauwazylem zadnego normalnego eventu tylko jakies filmy akcji zabij swiadka koronnego

#607 mvciek

• PLERP

• Użytkownik Premium
  • Miejscowość:Radom

Napisano 4 dni temu

zawsze przecież możesz zaproponować jakiś event do małych gmów nie?

#608 landslide

• Użytkownik

Napisano 4 dni temu

to mnie ciekawi jakie oni napisali swoje pomysly w pw do sparrowa skoro mam im jeszcze pomagac w innych eventach niz granie kolorowego dilera, konwoju czy innego wlamu na wille przez ghettoblasterow

#609 mvciek

• PLERP

• Użytkownik Premium

Napisano 4 dni temu

oni nie pisali pomysłów do sparrowa, zostali wybrani/poleceni bo wydawali się odpowiedni na to stanowisko, nie każdy strzela pomysłami na lewo i prawo, a nawet jak strzela to szybko się wyczerpują przy takiej ilości organizacji i graczy, więc z pewnością jak ktoś rzuci fajny pomysł na event, to zostanie on zrealizowany i obie strony będą szczęśliwe

#610 Sparrow22

• Gamemaster

Napisano 4 dni temu

Na ilość

#611 PROROKk

• I'm a hot boy, but I'm iced up

• Użytkownik

Napisano 4 dni temu

Na ilość

ciesze się że nas nie oszukujesz Adam.

#612 mvciek

• PLERP

• Użytkownik Premium

Napisano 4 dni temu

Na ilość

a ja was chuje próbuje bronić

#613 dzonny

• Gamemaster

Napisano 4 dni temu

haha gierka ma 11 lat, a niektórym nadal w mózgu nie bangla, że san andreas to nie kalifornia

#614 Ajman

• Zasłużony

Napisano 4 dni temu

haha gierka ma 11 lat, a niektórym nadal w mózgu nie bangla, że san andreas to nie kalifornia

12 lat

#615 mvciek

• PLERP

• Użytkownik Premium

Napisano 4 dni temu

haha dzony debil tyle razy się tym tekstem tłumaczył że aż mu w nawyk weszło że 11

#616 danny_

• dan aka sqn

• Użytkownik

Napisano wczoraj

//dell

Użytkownik danny_ edytował ten post 22 godzin temu

#617 Saurafel

• Purple Lamborghini

• Użytkownik
  • Steam ID:Saurafel
  • Miejscowość:Lublin

Napisano wczoraj