>

Skocz do zawartości

Zapraszamy do podzielenia się opinią odnośnie aktualizacji CUSTOM.IMG w tym temacie - klik!

1485297812.jpg

 

Witajcie, wracamy jak zwykle po krótkiej przerwie serwując Wam paczkę najnowszych zmian, które jak zwykle w ostatnim czasie nie są ujednolicone tematycznie. Dla organizacji przestępczych przygotowaliśmy specjalną gratkę ale również aktywni społecznie znajdą tutaj coś dla siebie. Przygotujcie sobie kubek z ulubionym napojem i siadajcie do lektury!

 

Cenniki

Jeśli chodzi o zmiany w rozgrywce to tym razem nie ma ich zbyt wielu. Jak zapewne wielu z Was już zauważyło przez wzgląd na to jak łatwo dostępny jest pieniądz na ulicy wręcz namnożyło się najdroższych pojazdów typu bullet, ellegy czy infernus. Wychodząc temu naprzeciw postanowiliśmy zwiększyć ceny najbardziej ekskluzywnych rzeczy dostępnych na serwerze, których wartość będzie wynosić teraz dwukrotnie więcej lub w przypadku niektórych nawet i trzykrotnie. Takim zmianom ulegną między innymi kilka pojazdów sportowych oraz domy na Richman. Ceny będą na tyle optymalne, żeby gracz który chce koniecznie to kupić nadal mógł to zrobić w miarę szybko, ale także na tyle żeby nie opłacało się to zwykłym gangsterom z South Central. O szczegółach zmian dowiecie się w poradniku o pojazdach na ls-rp.net Tequra, który wkrótce zostanie zaktualizowany, zaś jeśli chodzi o ceny mieszkań nadal będziecie musieli indywidualnie zgłaszać się do moderatorów serwera po wycenę.

 

1485296993.png

 

Napady rabunkowe (budynki)

Od dzisiaj wprowadzamy możliwość organizowania włamań do budynków mających na celu zagarnięcie cennego sprzętu elektronicznego, drogocennych błyskotek lub pochowanych w skarpety dolarów. Całość polega na minigierce, która trwa określony czas przeznaczony na to, byście mogli odegrać stosowne akcje wewnątrz pomieszczeń. Rozpoczęcie zlecenia następuje poprzez rozmowę ze specjalnym numerem, który zwięźle i na temat przekaże nam informacje o nowym celu i pokrótce powie jak tam dotrzeć. Przewidując, że zwykle takie skoki będziecie planować w kilka osób wprowadzamy możliwość wspólnych akcji - aby to zrobić, wykonajcie telefon z pojazdu a każda osoba, która również będzie się w nim znajdować automatycznie do niej dołączy. Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli zostaniecie przyłapani na gorącym uczynku przez oficera policji gra zostanie przerwana. Początkowo wprowadzamy limit pięciu napadów na dobę, zobaczymy z czasem jak sprawdza się system i będziemy wprowadzać poprawki mając na względzie wasze opinie na jego temat.

 

Napady rabunkowe (sklepy)

Kolejna nowina dla organizacji przestępczych to możliwość rabowania sklepów znajdujących się na terenach stref przez nie zajmowanych. Minimisję rabunku rozpoczynamy poprzez wejście z bronią w ręku do dowolnego sklepu a następnie odgrywając odpowiednią akcję wewnątrz. Generalnie systemy rabunków mają pełnić swego rodzaju początek organizowania Wam zajęć bez potrzeby ingerencji administracji i zamierzamy je w niedalekim czasie rozbudować jeżeli spełnią nasze oczekiwania. Grunt to wyczuć granice zdrowego rozsądku, bo jeśli zauważymy, że każdy z możliwością rabowania będzie przemierzał całe South Central i skryptowo rabował sklepy jeden po drugim to do dyspozycji pozostawimy jedynie Sweepery.

 

Zamawianie limitowanych paczek

Planujemy wypuścić niedługo zbiorczą aktualizację, która głównie będzie korygować najbardziej dręczące błędy. Na ten moment oddajemy Wam pierwszą łatkę, która powinna zniwelować problem z psującym się zamawianiem u botów - jeśli problem dalej będzie występował dajcie nam znać.

 

Datek do urzędu miasta

Oddajemy do użytku graczy komendę /datek, mającą zastosowanie przy kreowani różnych akcji fabularnych dla Waszych postaci czy organizacji. Wpisanie komendy /datek [suma] wpłaca określoną liczbę pieniędzy na grupę rządu dbając o to by Wasz pieniądz był stale w obiegu. Z tych pieniędzy frakcja ta będzie starała się organizować rozgrywkę i rożne zmiany w Los Santos mające na celu poprawienie jakości rozgrywki. Ponadto komenda ma też inne zastosowanie - na datek możecie wpłacać także pieniądze które formalnie powinniście zapłacić w tickecie jeśli taki wymóg postawił Wam administrator lub też zrobić to z Własnej woli traktując tą wpłatę jako zabieg fabularny, czego przykładem może być np. odegranie ze swoimi ziomkami remontu, a na /datek wpłacacie fabularnie tą sumkę $300 żeby odczuć chociaż w portfelu ze ten remont faktycznie jakiś był. W przypadku zwykłej gry jest to jedynie możliwość, a nie obowiązek, zatem jeśli nie chcecie sami z siebie wpłacić pieniędzy podczas zwykłej gry to nie musicie tego robić.

 

Mniejsze zmiany

Biorąc pod uwagę, że zaczynacie reaktywować grupy o typie "Rząd" wprowadzliśmy poprawkę, która umożliwia przebywanie na służbie poza budynkiem frakcyjnym; w końcu jak to bywa w świecie polityków - nie można ciągle siedzieć na tyłku.

 

Zmiany wejdą w życie najpóźniej o 4:00

Do zobaczenia w grze, Wasza ekipa Los Santos Role Play!