>

Skocz do zawartości

Yukon - epizod fabularny [KLIK!]

 

W sprawie epizodu fabularnego Yukon - Jutro (24.04.2017) ogarniamy wszystkie możliwe interiory/ zmiany nicków, przedmioty i pojazdy. W tej sprawie zgłaszajcie się do Sparrow lub Akro, lub w przypadku ich niedyspozycji do Raltez lub Rekinn. Kto się nie zgłosi do rozpoczęcia wydarzenia zostanie z niego wykluczony. Więcej informacji w tym temacie

Z racji tego, że ostatnio coraz częściej wyciekają bazy danych z niezakodowanymi hasłami z serwerów-kogucików, zalecamy posiadać hasła inne, niż na w.w. serwerach. W przypadku posiadania tego samego hasła na tym serwerze i innych zalecamy jego zmianę. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem ekipa nie odpowiada za włamania na konto spowodowane złym jego zabezpieczeniem przez użytkownika.

1492296344.png

 

Witajcie,

 

Jak co roku tak i teraz przyszedł czas na świętowanie Wielkanocy, więc tradycyjnie życzymy Wam udanych, szczęśliwych i spędzonych w rodzinnej atmosferze świąt. Wierzymy, że podrzucone przez zająca tegoroczne prezenty będą jak największe a brzuchy pełne słodkości i innych rarytasów szykowanych przez mamy i babcie od kilku dni! Chcąc trochę uprzedzić uszatego postanowiliśmy przygotować małą paczkę aktualizacji oraz poprawek błędów.

 

Statyści

Pierwszą większą zmianą jest rozszerzenie asortymentu botów-statystów o kolejnych ludków, którzy tym razem nie muszą stać za ladami Waszych biznesów. Początkowo pomysł wyszedł od Was, kiedy niejednokrotnie zaznaczaliście, że chcielibyście widzieć tancerki wchodząc do klubu nocnego lub na parkiet dyskoteki. Postanowiliśmy trochę rozbudować zamysł i wprowadziliśmy statystom również możliwość okazjonalnych dialogów, które będą przez nich wygłaszane, gdy Wasza postać znajduje się w pobliżu. 

 

Obiekty przyczepialne do pojazdów

Kilka razy już zabieraliśmy się za przygotowanie tej nowinki ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. Tym razem jednak zebraliśmy się w garść i usiedliśmy na chłodno do tematu czego efektem jest gotowy, oddany w Wasze ręce skrypt. Wyjściowo umożliwiamy zamontowanie maksymalnie 6-ciu obiektów przyczepialnych do pojazdu jednocześnie. Warto tutaj też zaznaczyć, że edycja obiektów przyczepialnych w pojeździe zarezerwowana jest dla osób posiadających konto premium! Jako obiekt przyczepialny można przypiąć każdy dowolny obiekt, którego używacie podczas budowy interiorów, byle by pasował jako całość z autem. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania obiektów przyczepialnych w wypadku, gdy ktoś będzie ich nadużywał.

 

1492298438.jpg

 

1492298731.jpg

 

 

Krótkie FAQ:

Spoiler

 

Mniejsze zmiany

1. Poprawiliśmy widoczność labeli botów-statystów na światach innych niż VW 0

2. Zmieniliśmy nieco zasady funkcjonowania kabelków - kradzieży aut można dokonywać w godzinach 18-24 oraz jest wymóg minimum 2 osób PD na duty by móc rozpocząć napad

 

 

Raz jeszcze, Wesołych Świąt!

Ekipa Los Santos Role Play