>

Skocz do zawartości

Osoby posiadające jakąkolwiek część tuningową (poza felgami) proszeni są o wysłanie UID pojazdu i UID komponentów na prywatną skrzynkę Hauntera. W przeciwnym wypadku, części mogą zostać skasowane.

Schowaj  Wiosna 2015!

Wiosennie robi się za oknami, w czeluściach naszych pokoi można usłyszeć płacz i zgrzytanie zębów wszystkich tych, którzy przygotowują się do ostatnich testów w tym roku a na LS-RP.net dla poprawienia Wam humoru kolejna akcja z losowaniem! W Balon Shopie przez kilka kolejnych dni możecie zobaczyć przedmiot "Wosenny Bocian!", który pozwala Wam na próbę wylosowania dowolnego przedmiotu z Balon Shopa lub też jednego z przedmiotów z limitowanej serii przygotowanej specjalnie na tę okazję. Kompletna lista wszystkiego co możecie wygrać znajduje się w ostatnim ogłoszeniu.

Z okazji Dnia Dziecka do wylosowania jest również los na grę Wiedźmin 3 Dziki Gon na PCta. Informacje o tej części loterii znajdziecie również w naszej ostatniej aktualizacji.

Zobaczymy, którzy z Was to prawdziwi hazardzisci.

Powodzenia od ekipy LS-RP.net

Schowaj  Ostatnie zmiany

  1. Zwiększono dotacje dla grup o charakterze publicznym i prywatnym.

  2. Znieśliśmy limity na konkretne typy biznesów - od tej pory można starać się założyć wszelaki biznes przez drogę aplikacji.

  3. Budowa nicku postaci zamaskowanych uległa zmianie.

  4. Poprawiono filtry.

  5. Dodaliśmy do launchera nową wersję pliku CUSTOM.ide która zmienia styl biegu i chodzenia dla skinu karła - to tylko test, jeśli wystąpi jakiś błąd to zgłoście go w odpowiednim dziale.


Zmień widoczność tej kategorii Dział techniczny

  Forum Podsumowanie Ostatni post

Nie mogę wejść na serwer!

Jeżeli masz problem z wejściem na serwer - wejdź tutaj.

Propozycje i sugestie

Miejsce do zgłaszania wszelkich propozycji związanych z serwerem - zarówno tych skryptowych, jak i tych dotyczących rozgrywki In Character.

Zgłoszenia

Miejsce do zgłaszania wszelkich próśb oraz błędów.


  • 1001882 Napisanych postów
  • 107700 Wszystkich użytkowników
  • CenoboyS Najnowszy użytkownik
  • 1785 Najwięcej aktywnych

58 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 30 minut)

5 użytkowników, 51 gości, 2 anonimowych   (Wyświetl pełną listę)


Google, RichardLed, Ctronic, viedunreanium, Bing, milogunde, Wolfik