>

Skocz do zawartości

Ogłaszamy konkurs na najlepszą arenę! Więcej informacji tutaj.

Schowaj  Amnestia

Często przypominamy Wam, że chcemy aby przejście na MTA było jak najbardziej płynne i że wszystko co aktualnie znajduje się na serwerze zostanie przeniesione. Co żeście narozrabiali na SA-MP to Wam nie zapomnimy ;> ale postanowiliśmy dać szansę tym, którzy zostali permanentnie zbanowani z naszego serwera. Dzisiaj wieczorem usunęliśmy wszystkie bany nadane na LS-RP i z wyjątkiem kilku notorycznych osobników, banici mogą powrócić do gry na serwerze. Dlaczego mówimy o tym w kontekście MTA? Dlatego, że kolejnej czystki już nie będzie i jeżeli dostaniecie bana od teraz do startu MTA to nikt go Wam nie zdejmie i na MTA już nie zagracie. Przez ten okres kilku miesięcy macie szansę pokazać, że druga szansa się Wam należy.

Pozdrawiamy i życzymy miłej gry,
Ekipa LS-RP.net

Schowaj  Ostatnie zmiany

  1. Masz biznes w centrum lub okolicach? Kliknij tutaj! 

  2. Zwiększono dotacje dla grup o charakterze publicznym i prywatnym.

  3. Znieśliśmy limity na konkretne typy biznesów - od tej pory można starać się założyć wszelaki biznes przez drogę aplikacji.

  4. Budowa nicku postaci zamaskowanych uległa zmianie.

  5. Poprawiono filtry.


Zmień widoczność tej kategorii Dział techniczny

  Forum Podsumowanie Ostatni post

Nie mogę wejść na serwer!

Jeżeli masz problem z wejściem na serwer - wejdź tutaj.

Propozycje i sugestie

Miejsce do zgłaszania wszelkich propozycji związanych z serwerem - zarówno tych skryptowych, jak i tych dotyczących rozgrywki In Character.

Zgłoszenia

Miejsce do zgłaszania wszelkich próśb oraz błędów.


  • 1018699 Napisanych postów
  • 108106 Wszystkich użytkowników
  • DJMan Najnowszy użytkownik
  • 1785 Najwięcej aktywnych

259 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 30 minut)

151 użytkowników, 80 gości, 28 anonimowych   (Wyświetl pełną listę)


Google, Maaciex, Kazikovsky, Śledź, RalTez, Meza, Bing, Mainevant, OlDirty, Spiderwoman, Aicero, Armas, Ctronic, Sparrow22, czlowiekzjawa, fbg_jvkub, Lyndon, Stoczek, Szejkerr, Messi, _banan_, Chwascik, Nelly, NellieWen, Sajmons, ZoberFlexenstein, Hukos, Luis_Ramirez, bory5, Predi, L0RD, Verhest, pierzu24, RuDiii, Krystofer, Czosnuś, KeshwaY, Schabowy, BiancoNeri, kubex1, sloik, Alo, louiee, HelFi, AGENT_WOJTEK, Bvtt, MarcinPLEL, bestja, SCARFACE, 50pesos, Supreme, geck, marcinjzs, Innodolla, Michu, Pukawka1337, Nachlany, Vice12, KornikF, Talib126p, watchmen, seler, norbis, KtocoPACZY, ZAKRZEW, michcio12200, fugazy, Adrenaline, Dzejk, geszi, Jeżozwierz, WhiteDeath, norweskiogrodnik, Shibitsu, Tupi4able, Fred_Cox, Majesticc, Kowal, Kostor, Winniczek, Saju, Suchy_, realraida, Vikit, kurort, DJMan, Whisper, Patrixon, ultrasmarian, Berrett, Czestek, Deall3rPL, Haleyy, SleppyDog, twiksnijmyy, Richboy, sysiankens, Bosmer, niemirek, Heba, The19980, rosomako, bolektoja, Wolfik, Holmes, caboty, Crotin, Daniel2, Pearce, Maylor, Dizajner, ObyTrzej, Świstaczek, Random_, Junior., Shazo, przemq, cfgie300, Psych0, Trabik, Mr_Robaczek, GoToDark, Buystar, kajuch2221, Znudzonko, SpeQ, fabrekas, Holms, PatrykSA, Charlsu, CocoJumbo, BEJSEŁ, miodex, config, Błachuu, Osobnik, JoshuaMi, Arwex, Brudny, Arandyr, KillazPL, KaiF, Falon, Cox, Cayo, PUCIX, BOGDVN, themogiel, barti98, Pejson, Renji, loginONE, MaLy2000